Angol nyelvtanfolyam tanteremben és online.
Német nyelvtanfolyam online

Saját tempódban és az órarendet is te írod!
Címünk: 6000 Kecskemét, Gyenes Mihály tér 7. fsz.2.

NÁLUNK TE ÍROD AZ ÓRARENDED.

Kecskeméten több nyelviskolában a nyelvtanfolyamok csoportos formában, kötött időpontokban zajlanak.
Ráadásul ezekben a nyelviskolákban jellemzően várnod kell a csoportindulásra, vagy éppen lemaradsz az indulásról.
A Hello English viszont olyan Nyelviskola, ahol hétköznap reggel 8-tól este 8-ig, hétvégén 08-tól 12-ig bármikor jöhetsz nyelvet tanulni.

Mert ha munka és család vagy iskola mellett akarsz nyelvet tanulni, neked erre van szükséged!

A Hello English nyelviskolában hétről hétre te írod az órarended. Ha az előre tervezett időpontban valami közbe jön, és mégsem tudsz jönni tanulni, egy telefonhívás vagy SMS és lemondhatod vagy átrakhatod a nyelvóráidat egy neked megfelelő időpontra. Így fog a tanulásod rugalmasan igazodni az időbeosztásodhoz.

Felnőttként a sok elfoglaltság és kötelezettség mellett rugalmas időbeosztással lehet hatékonyan hónapokon keresztül nyelvet tanulni.

TELJESEN KEZDŐTŐL A FELSŐFOKIG SEGÍTÜNK

A nyelvtanfolyam képzési terve személyre szabottan végigvezet attól a tudásszinttől, ahol vagy addig a szintig, ahova el szeretnél jutni.

Lépésről lépésre fejlesztjük a nyelvtudásodat. Nem fogsz „lemaradni a többiektől”, mert a tananyagod hozzád fog igazodni.

Hozzáállásunkkal veled közösen felépítjük azt a magabiztosságot, amellyel könnyedén fogod érteni és beszélni az angol vagy német nyelvet.

A HELLO ENGLISH MÓDSZERE

Egy olyan módszert dolgoztunk ki az elmúlt tíz évben, amiben hasznosítottuk a több ezer tanuló tanítása során szerzett minden tapasztalatunkat, aminek egyik leglényegesebb eleme, hogy a nyelvtanáraink felnőttként kezelnek téged.
NEM turbo vagy relax módszerrel dolgozunk és NEM is online nyelvtanfolyamokat tartunk. Az oktatás minden esetben nyelviskolánk jól felszerelt, modern tantermeiben zajlik diplomás nyelvtanáraink irányítása mellett.

Rendszerünk gerincét a csoportos nyelvtanfolyam és a magántanár sikeres elemei jelentik, ezekre építünk.

Minden nyelvórádon a nyelviskolánkban tanulsz nyelvtanáraink hatékony támogatásával. Tantermeinkben sajátítod el az angol vagy német nyelvtan szabályait és feladatokon keresztül tanáraink segítségével meg is fogod érteni azokat. Kommunikációs tantermeinkben, heti rendszerességgel beszédórákon pedig be is gyakorlod a helyes alkalmazást és a folyékony beszédet.

Módszerünk kialakításakor végig a tanulóink igényeire figyeltünk, és azokra az előnyökre figyeltünk, ami fontos volt számukra a csoportos nyelvtanfolyamokkal szemben. Kiemeljük a legfontosabbakat, amitől a te nyelvtanulásod is hatékonnyá válik:

• A te tanulási tempódban fogsz haladni, nem kell más tanulókhoz igazodnod
  • Nálunk hétről hétre te írod az órarendedet
  • Hétköznap 08.00-tól 20.00-ig, hétvégén 08.00-tól 12.00-ig nyitva vagyunk és tanítunk, így szinte bármikor tudsz jönni tanulni
  • Ha valami közbejön, és mégse tudsz jönni tanulni, akkor telefonálsz, és átírjuk a nyelvórád egy neked megfelelő időpontra. Így nem vesznek el az óráid feleslegesen és le sem maradsz.
  • Nem várj csoportindulásra, nálunk bármelyik hétköznap elkezdheted a nyelvtanulást.

PRÓBÁLD KI EGYEDI PRÓBATANFOLYAMUNKKAL

Tapasztald meg személyesen, hogy számodra is hatékony-e, amikor a te tempódban tudsz haladni, te tervezed meg az órarendedet. Tanulóink 95%-a elsőként próbatanfolyamunkat választja. A próbatanfolyamunkon megtapasztalod módszerünket, megismered nyelvtanárainkat.
Próbatanfolyam után, tíz emberből kilencen minket választanak nyelviskolájuknak.

Teszteld le módszerünket próbatanfolyamunkon, három hét alatt, 16 nyelvórában kockázatmentesen, hogy mennyivel hatékonyabb a Hello English Nyelviskola módszere.

Kezdj el tanulni bármelyik hétköznap próbatanfolyamunkon!

CSAK NÁLUNK KECSKEMÉTEN -
16 NYELVÓRA 3 HÉT ALATT KOCKÁZATMENTESEN!

A próbatanfolyamunk lehetőséget ad, hogy megismerd nyelvtanárainkat, módszerünket, és az is kiderül, a nyelvtanulás belefér-e az idődbe.

A próbatanfolyamunk ára mindössze 16 000 forint (1 000 Ft / 60 perces nyelvóra), és ha a nyelvtanfolyam közben úgy döntesz, nem szeretnéd folytatni a tanulást, akkor a teljes árat visszafizetjük neked.

Ráadásul nincsenek rejtett költségek, regisztrációs díjak, sőt a próbatanfolyam alatt a nyelviskola könyveit fogod használni, így azokat sem kell megvenned.
Élj a lehetőséggel, gyere és próbálj ki minket!

Töltsd ki az alábbi űrlapot, és munkanapokon 24 órán belül visszahívunk téged, hogy megbeszéljünk egy neked megfelelő időpontot.

Nálunk tanulók mondták

„A legnagyobb előnyt a rugalmas órarend jelentette számomra. Sokszor kellett időpontot módosítanom, de ezt mindig meg tudtuk oldani, így zökkenőmentesen tudtam haladni. Szerettem nálatok tanulni, bátran merem bárkinek ajánlani a Hello English-t.”
Kiss Renáta

„Szeretek nálatok tanulni, jó a hangulat mindig és nem érzem tehernek, hogy tanulni kell jönni. Nem mellesleg rengeteget fejlődött az angolom, amiért minden tanáromnak hálás vagyok.”
Kocher Dávid

„Sokat fejlődtem az elmúlt néhány hónap alatt itt a Hello English Nyelviskolában. Az órák hangvétele jó, a nyelvtanárok tudása és segítőkészsége kiváló.”
Bartók Attila

„Köszönöm az összes tanárnak a sok segítésget és támogatást, amit tőlük kapok. Mindig nagyon alaposan elmagyarázzák és begyakoroltatják az adott nyelvtanokat. Nagyon hálás vagyok a csapatnak. Köszönöm.”
Pintér Noémi

Miben segíthetünk?